RSS
A A A

Organy Szkoły

Organami Szkoły są:

  1. Dyrektor Szkoły
  2. Rada Pedagogiczna
  3. Samorząd Uczniowski
  4. Rada Rodziców

Dyrekcja:

  • mgr Aleksander Płoskonka - dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki
  • mgr Mariola Duda – zastępca dyrektora, nauczycielka języka polskiego

Grono pedagogiczne:

  • mgr Monika Banaś
  • mgr Jolanta Barańska
  • mgr Lidia Bełko
  • mgr Łukasz Chanek
  • mgr Małgorzata Chanek
  • mgr Grzegorz Ćwierz
  • mgr Maria Dąbrowska-Piwowarczyk
  • mgr Mariola Duda
  • mgr Katarzyna Dyrcz
  • mgr Anna Grabowska
  • mgr Dorota Szczepkowska
  • mgr Małgorzata Hujdus
  • mgr ks. Bogdan Jeleń
  • mgr Elżbieta Klimek-Piwowarczyk
  • mgr Elżbieta Kołdras
  • mgr Krystyna Kowal-Gruchała
  • mgr Anna Kubicka
  • mgr Anna Lenda
  • mgr Mariola Lis
  • mgr Monika Łażewska
  • mgr Małgorzata Maniecka
  • mgr Agata Materna
  • mgr Katarzyna Matoga
  • mgr Marzena Mikołajczyk
  • mgr Magdalena Nowak
  • mgr Beata Orlik
  • mgr Aleksander Płoskonka
  • mgr Mafdalena Podsiadło
  • mgr Iwona Ptak
  • mgr Małgorzata Raszewska
  • mgr Agnieszka Ruman-Głuszko
  • mgr Agnieszka Rutka
  • mgr Lucyna Sikora
  • mgr Paulina Sikora
  • mgr Piotr Skóra
  • mgr Lucyna Sławińska-Targosz
  • mgr Beata Słoboda-Kasza
  • mgr Izabela Spytek
  • mgr Renata Starmach
  • mgr Katarzyna Starzak
  • mgr Iwona Szybowska
  • mgr Beata Ślęczka
  • mgr Justyna Tafel
  • mgr Ewa Tkaczyk
  • mgr Tomasz Trojan
  • mgr Katarzyna Twardosz
  • mgr Alicja Wątor
  • mgr Emilia Wójcicka
  • mgr Arkadiusz Wyroba
  • mgr Agnieszka Zagórska
  • Jolanta Zelman-Pilch
  • mgr Alicja Żołnierczyk

Administracja:

  • Małgorzata Dybek - sekretarz szkoły
  • Krystyna Szumiec - asystent osoby niepełnosprawnej
  • Józefa Szewczyk - pomoc nauczyciela
  • Lidia Żuławińska - pomoc nauczyciela
  • Maria Ścibor - pomoc nauczyciela

Samorząd Uczniowski:

  • Przewodniczący: Adrian Niedziela
  • Z-ca przewodniczącego: Maja Szymoniak
  • Skarbnik: Jakub Chanek
  • Kronikarz: 
  • Protokolant: : Julia Korek, Malwina Kobiałka

  • Sekcja artystyczna: Julia Korek - przewodnicząca
  • Sekcja organizacyjna: Maja Szymoniakl - przewodnicząca
  • Sekcja porządkowa: Bartosz Soboń - przewodniczący

Rada Rodziców:

  • Przewodniczący: Sylwia Górka
  • Z-ca przewodniczącego: Magdalena Dyrdał
  • Skarbnik: Ewa Szymoniak
  • Sekretarz: Izabela Guzik

Komisja Rewizyjna:

  • Przewodniczący:Lidia Żuławińska
  • Członkowie:  Alina Mitan



Opublikował: Aleksander Płoskonka
Publikacja dnia: 02.11.2023
Podpisał: Aleksander Płoskonka
Dokument z dnia: 05.03.2012
Dokument oglądany razy: 5 547