RSS
A A A
To jest wersja archiwalna z dnia 15.10.2021, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja danych

Organy Szkoły

Organami Szkoły są:

  1. Dyrektor Szkoły
  2. Rada Pedagogiczna
  3. Samorząd Uczniowski
  4. Rada Rodziców

Dyrekcja:

  • mgr Aleksander Płoskonka - dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki
  • mgr Mariola Duda – zastępca dyrektora, nauczycielka języka polskiego

Grono pedagogiczne:

  • mgr Monika Banaś
  • mgr Jolanta Barańska
  • mgr Lidia Bełko
  • mgr Łukasz Chanek
  • mgr Małgorzata Chanek
  • mgr Grzegorz Ćwierz
  • mgr Maria Dąbrowska-Piwowarczyk
  • mgr Mariola Duda
  • mgr Dorota Szczepkowska
  • mgr Małgorzata Hujdus
  • mgr ks. Bogdan Jeleń
  • mgr Elżbieta Klimek-Piwowarczyk
  • mgr Elżbieta Kołdras
  • mgr Krystyna Kowal-Gruchała
  • mgr Józefa Krzysiak
  • mgr Anna Kubicka
  • mgr Anna Lenda
  • mgr Monika Łażewska
  • mgr Małgorzata Maniecka
  • mgr Agata Materna
  • mgr Katarzyna Matoga
  • mgr Marzena Mikołajczyk
  • mgr Magdalena Nowak
  • mgr Monika Obajtek
  • mgr Beata Orlik
  • mgr Aleksander Płoskonka
  • mgr Anna Podmokła
  • mgr Mafdalena Podsiadło
  • mgr Iwona Ptak
  • mgr Magdalena Rak
  • mgr Małgorzata Raszewska
  • mgr Agnieszka Ruman-Głuszko
  • mgr Lucyna Sikora
  • mgr Piotr Skóra
  • mgr Lucyna Sławińska-Targosz
  • mgr Beata Słoboda-Kasza
  • mgr Renata Starmach
  • mgr Katarzyna Starzak
  • mgr Iwona Szybowska
  • mgr Beata Ślęczka
  • mgr Justyna Tafel
  • mgr Ewa Tkaczyk
  • mgr Tomasz Trojan
  • mgr Katarzyna Twardosz
  • mgr Alicja Wątor
  • mgr Emilia Wójcicka
  • mgr Arkadiusz Wyroba
  • mgr Agnieszka Zagórska
  • Jolanta Zelman-Pilch
  • mgr Alicja Żołnierczyk

Administracja:

  • Małgorzata Dybek - sekretarz szkoły
  • Krystyna Szumiec - asystent osoby niepełnosprawnej
  • Józefa Szewczyk - pomoc nauczyciela
  • Agnieszka Rutka - pomoc nauczyciela
  • Jolanta Filipowska - pomoc nauczyciela
  • Marzena Lenart - pomoc nauczyciela
  • Maria Ścibor - pomoc nauczyciela

Samorząd Uczniowski:

  • Przewodniczący: Anna Ptak
  • Z-ca przewodniczącego: Kornelia Gocal
  • Skarbnik: Julita Jarząbek
  • Kronikarz:  Nadia Hyży
  • Protokolant: :Renata Bajer / Karina Batko

  • Sekcja artystyczna: Nadia Hyży - przewodnicząca
  • Sekcja organizacyjna: Kornelia Gocal - przewodnicząca
  • Sekcja porządkowa: brak - przewodniczący

Rada Rodziców:

  • Przewodniczący: Aneta Marcisz
  • Z-ca przewodniczącego: Sylwia Górka
  • Skarbnik: Urszula Kanik
  • Sekretarz: Dortota Bębenek
  • Członkowie: Izabela Guzik, Barbara Egiert-Ferdek, Monika Popek, Mariola Staśko ,Lidia  Zuławińska, Sylwia Kwarciak, Wioletta Hyży

Komisja Rewizyjna:

  • Przewodniczący:Małgorzata Hebda
  • Członkowie: Wioletta Wójcik-Szewczyk, Emilia Ćwierz



Opublikował: Aleksander Płoskonka
Publikacja dnia: 15.10.2021
Podpisał: Aleksander Płoskonka
Dokument z dnia: 05.03.2012
Dokument oglądany razy: 5 235