To jest wersja archiwalna z dnia 24.09.2021, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Podanie składu Samorządu Uczniowskiego
Zmiany wprowadzono z powodu: Podanie składu Samorządu Uczniowskiego
Organy Szkoły
Organami Szkoły są:
- Dyrektor Szkoły
- Rada Pedagogiczna
- Samorząd Uczniowski
- Rada Rodziców
Dyrekcja:
- mgr Aleksander Płoskonka - dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki
- mgr Mariola Duda – zastępca dyrektora, nauczycielka języka polskiego
Grono pedagogiczne:
- mgr Monika Banaś
- mgr Jolanta Barańska
- mgr Lidia Bełko
- mgr Łukasz Chanek
- mgr Małgorzata Chanek
- mgr Grzegorz Ćwierz
- mgr Maria Dąbrowska-Piwowarczyk
- mgr Mariola Duda
- mgr Dorota Szczepkowska
- mgr Małgorzata Hujdus
- mgr ks. Bogdan Jeleń
- mgr Elżbieta Klimek-Piwowarczyk
- mgr Elżbieta Kołdras
- mgr Krystyna Kowal-Gruchała
- mgr Józefa Krzysiak
- mgr Anna Kubicka
- mgr Anna Lenda
- mgr Monika Łażewska
- mgr Małgorzata Maniecka
- mgr Agata Materna
- mgr Katarzyna Matoga
- mgr Marzena Mikołajczyk
- mgr Magdalena Nowak
- mgr Monika Obajtek
- mgr Beata Orlik
- mgr Aleksander Płoskonka
- mgr Anna Podmokła
- mgr Mafdalena Podsiadło
- mgr Iwona Ptak
- mgr Magdalena Rak
- mgr Małgorzata Raszewska
- mgr Agnieszka Ruman-Głuszko
- mgr Lucyna Sikora
- mgr Piotr Skóra
- mgr Lucyna Sławińska-Targosz
- mgr Beata Słoboda-Kasza
- mgr Renata Starmach
- mgr Katarzyna Starzak
- mgr Iwona Szybowska
- mgr Beata Ślęczka
- mgr Justyna Tafel
- mgr Ewa Tkaczyk
- mgr Tomasz Trojan
- mgr Katarzyna Twardosz
- mgr Alicja Wątor
- mgr Emilia Wójcicka
- mgr Arkadiusz Wyroba
- mgr Agnieszka Zagórska
- Jolanta Zelman-Pilch
- mgr Alicja Żołnierczyk
Administracja:
- Małgorzata Dybek - sekretarz szkoły
- Krystyna Szumiec - asystent osoby niepełnosprawnej
- Józefa Szewczyk - pomoc nauczyciela
- Agnieszka Rutka - pomoc nauczyciela
- Jolanta Filipowska - pomoc nauczyciela
- Marzena Lenart - pomoc nauczyciela
- Maria Ścibor - pomoc nauczyciela
Samorząd Uczniowski:
- Przewodniczący: Karol Spytek
- Z-ca przewodniczącego: Karolina Gawin
- Skarbnik: Nadia Hyży
- Kronikarz:Dagmara Braś
- Protokolant: Adam Miąsko, Lena Kowalska
- Członkowie: Zofia Policht, Ewa Bukiej, Sonia Szumiec, Nadia Skuza, Julia Kania, Lena Drab, Lilla Słonka, Karol Mikołajczyk, Wiktor Garczyński, Julia Korek, Weronika Saczka
- Sekcja artystyczna: Julia Zając - przewodnicząca
- Sekcja organizacyjna: Julia Sadkiewicz - przewodnicząca
- Sekcja porządkowa: Bartosz Kuc - przewodniczący
Rada Rodziców:
- Przewodniczący: Aneta Marcisz
- Z-ca przewodniczącego: Sylwia Górka
- Skarbnik: Urszula Kanik
- Sekretarz: Dortota Bębenek
- Członkowie: Izabela Guzik, Barbara Egiert-Ferdek, Monika Popek, Mariola Staśko ,Lidia Zuławińska, Sylwia Kwarciak, Wioletta Hyży
Komisja Rewizyjna:
- Przewodniczący:Małgorzata Hebda
- Członkowie: Wioletta Wójcik-Szewczyk, Emilia Ćwierz
Opublikował: Aleksander Płoskonka
Publikacja dnia: 24.09.2021
Podpisał: Aleksander Płoskonka
Publikacja dnia: 24.09.2021
Dokument z dnia: 05.03.2012
Dokument oglądany razy: 5 246