RSS
A A A

Organy Szkoły

Organami Szkoły są:

  1. Dyrektor Szkoły
  2. Rada Pedagogiczna
  3. Samorząd Uczniowski
  4. Rada Rodziców

Dyrekcja:

  • mgr Aleksander Płoskonka - dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki
  • mgr Mariola Duda – zastępca dyrektora, nauczycielka języka polskiego

Grono pedagogiczne:

  • mgr Monika Banaś
  • mgr Jolanta Barańska
  • mgr Lidia Bełko
  • mgr Łukasz Chanek
  • mgr Małgorzata Chanek
  • mgr Grzegorz Ćwierz
  • mgr Maria Dąbrowska-Piwowarczyk
  • mgr Mariola Duda
  • mgr Dorota Galija
  • mgr Małgorzata Hujdus
  • mgr ks. Bogdan Jeleń
  • mgr Elżbieta Klimek-Piwowarczyk
  • mgr Paweł Kniaziowski
  • mgr Elżbieta Kołdras
  • mgr Bożena Korzec-Gunia
  • mgr Krystyna Kowal-Gruchała
  • mgr Marzena Krawczyk
  • mgr Józefa Krzysiak
  • mgr Anna Kubicka
  • mgr Paulina Lenart
  • mgr Anna Lenda
  • mgr Monika Łażewska
  • mgr Małgorzata Maniecka
  • mgr Agata Materna
  • mgr Katarzyna Matoga
  • mgr Marzena Mikołajczyk
  • mgr Magdalena Nowak
  • mgr Monika Obajtek
  • mgr Beata Orlik
  • mgr Aleksander Płoskonka
  • mgr Mafdalena Podsiadło
  • mgr Iwona Ptak
  • mgr Edyta Puchała-Szymoniak
  • mgr Magdale Rak
  • mgr Agnieszka Ruman-Głuszko
  • mgr Lucyna Sikora
  • mgr Piotr Skóra
  • mgr Lucyna Sławińska-Targosz
  • mgr Beata Słoboda-Kasza
  • mgr Renata Starmach
  • mgr Katarzyna Starzak
  • mgr Beata Strumidło-Wszołek
  • mgr Iwona Szybowska
  • mgr Beata Ślęczka
  • mgr Justyna Tafel
  • mgr Ewa Tkaczyk
  • mgr Tomasz Trojan
  • mgr Katarzyna Twardosz
  • mgr Alicja Wątor
  • mgr Emilia Wójcicka
  • mgr Arkadiusz Wyroba
  • mgr Agnieszka Zagórska
  • Jolanta Zelman-Pilch
  • mgr Alicja Żołnierczyk
  • mgr Mariola Hodurek
  • mgr Kinga Kominiak

Administracja:

  • Małgorzata Dybek - sekretarz szkoły
  • Krystyna Szumiec - asystent osoby niepełnosprawnej
  • Józefa Szewczyk - pomoc nauczyciela
  • Agnieszka Rutka - pomoc nauczyciela
  • Jolanta Filipowska - pomoc nauczyciela

Samorząd Uczniowski:

  • Przewodniczący: Kornelia Mistarz
  • Z-ca przewodniczącego: Julia Opiela
  • Skarbnik: Anna Ptak
  • Kronikarz: Oliwia Stoch, Katarzyna Kudlik
  • Protokolant: Oliwia stoch
  • Członkowie:  Oliwia Mosiężny, Józef Piwowarczyk, Gabriel Łukaszewski, Nadia Hyży, Oskar Pudlik, Anna Janeczek, Julia Korek, Lena Drab
  • Sekcja artystyczna: Rozalia Warmuz - przewodnicząca
  • Sekcja organizacyjna: Julia Opiela - przewodnicząca
  • Sekcja porządkowa: Karol Spytek - przewodniczący

Rada Rodziców:

  • Przewodniczący: Aneta Marcisz
  • Z-ca przewodniczącego: Sylwia Górka
  • Sekretarz: nie wybrano
  • Członkowie: Dorota Bębenet, Agnieszka Półtorak-Ryś, Magdalena Podmokła, Aneta Marcisz, Katarzyna Burkat, Beata Nowak, Elżbieta Czajczyk, Sylwia Górka

Komisja Rewizyjna:

  • Przewodniczący: Dorota Bębenek
  • Członkowie: Urszula Kanik, Katarzyna Burkat



Opublikował: Aleksander Płoskonka
Publikacja dnia: 09.01.2020
Podpisał: Aleksander Płoskonka
Dokument z dnia: 05.03.2012
Dokument oglądany razy: 4 127