To jest wersja archiwalna z dnia 27.11.2018, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja
Organy Szkoły
Organami Szkoły są:
- Dyrektor Szkoły
- Rada Pedagogiczna
- Samorząd Uczniowski
- Rada Rodziców
Dyrekcja:
- mgr Aleksander Płoskonka - dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki
- mgr Mariola Duda – zastępca dyrektora, nauczycielka języka polskiego
- mgr Józefa Krzysiak – zastępca dyrektor, nauczyciel religii
Grono pedagogiczne:
- mgr Monika Banaś
- mgr Lidia Bełko
- mgr Łukasz Chanek
- mgr Małgorzata Chanek
- mgr Grzegorz Ćwierz
- mgr Maria Dąbrowska-Piwowarczyk
- mgr Mariola Duda
- mgr Paweł Figlewicz
- Dorota Galija
- mgr Małgorzata Hujdus
- mgr ks. Bogdan Jeleń
- mgr Elżbieta Klimek-Piwowarczyk
- mgr Donata Wójcik (Kniaziowska)
- mgr Elżbieta Kołdras
- mgr Izabella Komperda
- mgr Bożena Korzec-Gunia
- mgr Krystyna Kowal-Gruchała
- mgr Kinga Kozłowska
- mgr Józefa Krzysiak
- mgr Anna Kubicka
- mgr Paulina Lenart
- mgr Anna Lenda
- mgr Monika Łażewska
- mgr Marcelina Machnicka
- mgr Małgorzata Maniecka
- mgr Agata Materna
- mgr Katarzyna Matoga
- mgr Marzena Mikołajczyk
- mgr Magdalena Nowak
- mgr Monika Obajtek
- mgr Beata Orlik
- mgr Monika Orzechowska-Strojna
- mgr Aleksander Płoskonka
- mgr Iwona Ptak
- mgr Edyta Puchała-Szymoniak
- mgr Magdale Rak
- mgr Agnieszka Ruman-Głuszko
- mgr Lucyna Sikora
- mgr Piotr Skóra
- mgr Lucyna Sławińska-Targosz
- mgr Bogusław Stankiewicz
- mgr Renata Starmach
- mgr Katarzyna Starzak
- mgr Anna Stożek
- mgr Małgorzata Strąg
- mgr Beata Strumidło-Wszołek]
- mgr Iwona Szybowska
- mgr Beata Ślęczka
- mgr Edyta Światowiec-Gubała
- mgr Ewa Tkaczyk
- mgr Tomasz Trojan
- mgr Katarzyna Twardosz
- mgr Alicja Wątor
- mgr Emilia Wójcicka
- mgr Wioletta Wójcik-Szewczyk
- mgr Arkadiusz Wyroba
- mgr Agnieszka Zagórska
- mgr Wioleta Zając
- Jolanta Zelman-Pilch
- mgr Alicja Żołnierczyk
- mgr Nina Żuławińska
Administracja:
- Małgorzata Dybek - sekretarz szkoły
- Krystyna Szumiec - asystent osoby niepełnosprawnej
- Magdalena Podsiadło - pasystent nauczyciela
Samorząd Uczniowski:
- Przewodniczący: Zuzanna Para
- z-ca przewodniczącego: Filip Kania
- członkowie: Wiktoria Błaszczyk, Adam Dyrcz,Julia Klimek, Filip Lichoń, Zuzanna Lichoń, Emilia Małż, Amelia Markiewicz, Mikołaj Żądło,
- Komisja Rewizyjna: Gabriela Stoch - przewodniczaca,
- Kronikarz: Julia Zając, Natalia Świebocka
- Skarbnik: Weronika Kordula
Rada Rodziców:
- Przewodniczący: Joanna Ścibor
- Z-ca przewodniczącego: Tomasz Ptak
- Sekretarz: nie wybrano
- Członkowie: Dorota Bębenet, Agnieszka Półtorak-Ryś, Magdalena Podmokła, Aneta Marcisz, Katarzyna Burkat, Beata Nowak, Elżbieta Czajczyk, Sylwia Górka
Komisja Rewizyjna:
- Przewodniczący: Barbara Ptak
- Członkowie: Małgorzata Jagła, Bożena Korzec-Gunia
Opublikował: Aleksander Płoskonka
Publikacja dnia: 27.11.2018
Podpisał: Aleksander Płoskonka
Publikacja dnia: 27.11.2018
Dokument z dnia: 05.03.2012
Dokument oglądany razy: 4 537