RSS
A A A
To jest wersja archiwalna z dnia 02.10.2018, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja danych

Organy Szkoły

Organami Szkoły są:

  1. Dyrektor Szkoły
  2. Rada Pedagogiczna
  3. Samorząd Uczniowski
  4. Rada Rodziców

Dyrekcja:

  • mgr Aleksander Płoskonka - dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki
  • mgr Mariola Duda – zastępca dyrektora, nauczycielka języka polskiego
  • mgr Józefa Krzysiak – zastępca dyrektor, nauczyciel religii

Grono pedagogiczne:

  • mgr Monika Banaś
  • mgr Lidia Bełko
  • mgr Łukasz Chanek
  • mgr Małgorzata Chanek
  • mgr Grzegorz Ćwierz
  • mgr Maria Dąbrowska-Piwowarczyk
  • mgr Mariola Duda
  • mgr Paweł Figlewicz
  •        Dorota Galija
  • mgr Małgorzata Hujdus
  • mgr ks. Bogdan Jeleń
  • mgr Elżbieta Klimek-Piwowarczyk
  • mgr Donata Wójcik (Kniaziowska)
  • mgr Elżbieta Kołdras
  • mgr Izabella Komperda
  • mgr Bożena Korzec-Gunia
  • mgr Krystyna Kowal-Gruchała
  • mgr Kinga Kozłowska
  • mgr Józefa Krzysiak
  • mgr Anna Kubicka
  • mgr Paulina Lenart
  • mgr Anna Lenda
  • mgr Monika Łażewska
  • mgr Marcelina Machnicka
  • mgr Małgorzata Maniecka
  • mgr Agata Materna
  • mgr Katarzyna Matoga
  • mgr Marzena Mikołajczyk
  • mgr Magdalena Nowak
  • mgr Monika Obajtek
  • mgr Beata Orlik
  • mgr Monika Orzechowska-Strojna
  • mgr Aleksander Płoskonka
  • mgr Iwona Ptak
  • mgr Edyta Puchała-Szymoniak
  • mgr Magdale Rak
  • mgr Agnieszka Ruman-Głuszko
  • mgr Lucyna Sikora
  • mgr Piotr Skóra
  • mgr Lucyna Sławińska-Targosz
  • mgr Bogusław Stankiewicz
  • mgr Renata Starmach
  • mgr Katarzyna Starzak
  • mgr Anna Stożek
  • mgr Małgorzata Strąg
  • mgr Beata Strumidło-Wszołek]
  • mgr Iwona Szybowska
  • mgr Beata Ślęczka
  • mgr Edyta Światowiec-Gubała
  • mgr Ewa Tkaczyk
  • mgr Tomasz Trojan
  • mgr Katarzyna Twardosz
  • mgr Alicja Wątor
  • mgr Emilia Wójcicka
  • mgr Wioletta Wójcik-Szewczyk
  • mgr Arkadiusz Wyroba
  • mgr Agnieszka Zagórska
  • mgr Wioleta Zając
  • Jolanta Zelman-Pilch
  • mgr Alicja Żołnierczyk
  • mgr Nina Żuławińska

Administracja:

  • Małgorzata Dybek - sekretarz szkoły
  • Krystyna Szumiec - asystent osoby niepełnosprawnej
  • Magdalena Podsiadło - pasystent nauczyciela

Samorząd Uczniowski:

  • Przewodniczący: Aleksandra Wójtowicz
  • z-ca przewodniczącego: Karol Pudlik
  • członkowie: Aleksandra Dutkowska, Samuel Grzybek, Aleksandra Hojna, Szymon Machajski, Patryk Furgał, Dariusz Kochan, Franciszek Karcz, Julia Klimek, Krystian Wesołowski
  • Komisja Rewizyjna: Magdalena Braś - przewodniczaca,
  • Kronikarz:  Lena Pabian, Oliwia Dziewońska
  • Skarbnik: Piotr Nowak

Rada Rodziców:

  • Przewodniczący: Joanna Ścibor
  • Z-ca przewodniczącego:
  • Sekretarz: nie wybrano
  • Członkowie: Barbara Wiekierak, Joanna Mazur, Elżbieta Czajczyk, Maria Paluch, Aneta Marcisz, Wioletta Kalisz, Ewa Grosicka

Komisja Rewizyjna:

  • Przewodniczący: Paweł Gniadek
  • Członkowie: Barbara Ptak, Irena Fliegner



Opublikował: Aleksander Płoskonka
Publikacja dnia: 02.10.2018
Podpisał: Aleksander Płoskonka
Dokument z dnia: 05.03.2012
Dokument oglądany razy: 3 537